בתור אחד שעוקב אחר קמפיינים ויראלים בכל רחבי הרשת, צופה בעשרות סרטים מידי יום ונחשף (כמו כולנו) לאין ספור מסרים פרסומיים כל רגע אני חייב להוריד את הכובע ולציין- הפרסומת של מגה בול היא ללא ספק הפרסומת האפקטיבית ביותר שראיתי בשנים האחרונות והאמת, היא בכלל לא פרסומת.

היא פשוטה: הסופר שלנו זול יותר מהסופר המתחרה. עובדה תסתכלו על הקבלות ששמנו בynet- ביננו כשאנחנו הולכים לסופר אנחנו מחפשים להעביר דחקות עם הרוסי שחותך את הבשר או לקנות מגבונים במחיר זול יותר.

הטיימינג שלה בול: כמו סקס מושלם היא פלירטטה איתנו בתוכנית הנצפית במדינה (האח הגדול) והגיע לאורגזמה בפני כל עם ישראל בגמר הגדול

היא אוכלת את המתחרים לארוחת בוקר: תגובת ‘הבולשיט’ של שופרסל (בעילום שם מחפיר) פתטית ואף יותר מכך מלבה את הלהבות ומגבירה את הבאזז לכיוונה של מגה בול

וכאמור, היא בכלל לא פרסומת– היא לא מדגישה את ערכי המותג של הרשת (אם יש כאלה בכלל), היא לא מדברת במושגים חוויתיים או מוכרת לך התנסות ניו אג’ית בתור לקופות – היא מדברת על הדבר האחרון שתעשיית הפרסום מעוניינת לדבר עליו על המחיר.

היא גאונית עד כדי כך שהיא כורתת את הענף שתעשיית הפרסום (ואני בתוכה) יושבים עליו:

הפחד הגדול ביותר של אנשי המותגים הוא שאנשים יפסיקו לדבר על חווית קניה ויתחילו לדבר על המחיר שהם משלמים. מעניין אם BBDO שמו לב שהסרטון הויראלי (קליק) שהפיקו כקמפיין נגד בו רואים זמר ערירי מסתובב ברחובות ת”א שכל שלטיה זועקים את המילה ‘בולשיט’ מכוון בעיקר נגד התעשייה שהיא עצמה נמנת עם מוביליה.

כי כשאנחנו מפסיקים לדבר על רגשות ומתחילים לדבר על המחיר אין צורך בשלטים מנקרי עיניים, הפקות של מיליונים והאמת אין צורך במותגים בכלל- מספיק שתי קבלות- זו שלנו וזו היקרה יותר של המתחרים.

נשמח לדעת מה אתם חושבים

הנאנוקים