ספייק לי לא שוכח, הזקנים כובשים את הרשת, חרדים מרקדים ועל מה בחורות מסתכלות- מה ראינו בספט’ 2011 חלק א?

מתוך כתבה שלנו בפורטל השיווק של דה מרקר (קליק)

יו טיוב הוא מראה.

מעקב יומיומי אחר הטרדנים החמים ביותר מאפשר לנו לשים את היד על הדופק ולבדוק מה מעניין את העולם ברגע זה.

אלא הסרטים שיצרו את הרעש הגדול ביותר בשבועיים האחרונים:

א.                  Nine Eleven- ספייק לי לא שוכח

האירוע הגדול ביותר בספטמבר הוא כמובן ציון 10 שנים לאסון התאומים.

בין מאות הסרטים שעלו ליו טיוב הגדילה לעשות חב’ הביטוח State Farm (קליק לאתר) שגייסו את הבמאי המעוטר ספייק לי (מלקולם X, לא יכולה בלי זה), 150 ילדים תושבי העיר ואת הלהיט של jay z ’empire state of mind’. התוצאה היא  הסרט המרגש ביותר שתראו החודש, עם 900,000 צפיות שבועיים מיום עלייתו לאוויר.

httpv://youtu.be/tnlPX2_b4GA

ב.                  I phone 5

ה-i phone 5  עומד לצאת לעולם והרשת כמרקחה מסוף אוגוסט. מס’ החיפושים אחר סרטים שדלפו מאפל עלה בצורה משמעותית והוביל למבול של יותר  מ-5000 סרטי מוצר מזויפים לניד שטרם יצא לעולם. את המצליח מבניהם הפיקה חברת הפוסט פרודקשן Aatma studio dio. הסרט  הגיע ל-20,000,000 צפיות תוך שלושה שבועות מרגע עלייתו לאוויר.

httpv://youtu.be/lzsBwnv_dAg

ג.                   What do woman look at

הכל התחיל עם סרטון גולשים שעלה בפב’ השנה ועונה לשם -ass cam (קליק)  . הסרטון הפשוט הפך את שתי הדוגמניות לכוכבות בניו זילנד ובעקבותיו עלו עשרות חיקויים וסרטי תגובה. אימוץ הרעיון ע”י חברה מסחרית היה באוויר עד ששבוע שעבר עלה מגזין CFG ((cosmo for guys עם התשובה הגברית ובדק על מה נשים מסתכלות בגבר. הסרט זכה למיליון וחצי צפיות שבוע מרגע עלייתו לאוויר

httpv://youtu.be/NdIAa6gnaco

ד.   Times They Are A Changing

האם אנו עדים למהפכה בתחום הויראלי כפי שחזה בוב דילן בשירו משנות ה-60 ה-‘זמנים משתנים’ . הסרטון ‘webcam 101 for seniors’ בו זוג זקנים לומד איך להשתמש ב-webcam עלה בשבוע שעבר, הפך ללהיט היסטרי ונצפה ע”י 7 מיליון איש.

httpv://youtu.be/FcN08Tg3PWw

ה. כמיטב המסורת

לסיום, מאזורנו ולקראת ראש השנה קליפ ויראלי מדליק של הפורטל הדתי . aish.com הסרטון שעלה ב-9.11 נהנה מכמעט 400,000 צפיות נכון להיום

httpv://youtu.be/T_M5-qthA8w

מאחל לכולם שנה של יצירה, אהבה ושלום

אסף.