שיווק לעסקים קטנים

2swim  בית הספר המוביל בארץ לשחייה


וידאו הוא הכלי השיווקי האפקטיבי ביותר לעסקים קטנים וגדולים כאחד.

אם עד לפני מס’ שנים עקב עלויות ההפקה הגבוהות ומחירי המדיה בטלוויזיה רק המונופולים יכלו ליהנות ממנו, עכשיו כאשר הטכנולוגיה הוזילה משמעותית את מחירי ההפקה ושיטת הפרסום ביו טיוב באמצעות סרטוני true view (פרסומת שמופיעות לפני הסרטים) מאפשרת לך לטרגט את הסרטים בדיוק לקהל היעד הרצוי בעלות מגוחכת של אגורות בודדות לצפייה גם שיווק בווידאו הפך לכלי שכוווולם יכולים ליהנות ממנו.

רוצה לומר, מדובר כאן בהזדמנות גדולה לעסקים קטנים.

אלכס מנכ”ל 2swim יודע ללמד ילדים לשחות אך גם  מבין דבר או שניים בכל הקשור בשיווק עסקים קטנים ברשת, ולכן הוא ביקש מאיתנו לייצר 3 סרטים עבור בית הספר לשחייה בבעלותו- סרט אחד כללי שיופץ ביו טיוב ויוצג בעמוד הבית ועוד שני סרטי הסבר בעמודים הפנימיים.

מטרת הסרטים מצד אחד היא להסביר ללקוחות פוטנציאליים מדוע חשוב ללמוד שחיה ולמה דווקא ב- 2swim,  כי אין דרך טובה יותר מלהמחיש את הכיף הגדול שבספורט מאשר להראות את הילדים, ומן הצד השני להשתמש בכוח האדיר של הסרטים לקידום האתר במנועי חיפוש וליצירת שיחה ברשתות החברתיות.

באופן אישי לי היה כיף גדול במהלך הצילומים בתוך ומחוץ למים. כולי תקווה שגם אלכס והחברים מ- 2swim יהינו ממנו ואתם, מה אתם חושבים עליו?
עדכנו אותנו,
הנאנוקים

שיווק לעסקים קטנים