בחירות 2013 לרשויות המקומיות

6 דרכים למה סרט וידאו טוב יכול לקדם אותך לכיסא ראש העיר

מתוך כתבה שלנו שפורסמה באייס

סרט וידאו הוא הכלי השיווקי האפקטיבי ביותר .  הוא המהות של כל מותג , הבסיס של כל קמפיין גדול.

כשמדובר בקמפיינים פוליטיים קמפיין מבוסס וידאו טוב מחדיר את האני מאמין של המתמודד לתוך הסלון הפרטי של בוחריו ונע באופן ויראלי כאש בשדה קוצים.

סרטים ויראליים דוגמת Obama girl, Please don’t vote שמו למעשה את המתמודד האמריקאי השחור הראשון על כס הנשיאות.

אך לא רק מעבר לים, גם אצלנו סרטון ‘תוכנית ההרגעה’ של בנט הרגיע את הבוחר הדתי והמסורתי המתון והוביל להישג הגדול ביותר של תנועת המפד”ל לאורך כל חייה.

עד היום, הדברים נעצרו כשזה הגיע לבחירות המקומיות מהסיבות הברורות- חוסר בתקציבי ענק להפקות, חוסר היכולת לטרגט את קהל היעד והפניית מרבית המשאבים לפרינט.

אבל זה היה כאמור בעבר, היום כשהטכנולוגיה השתכללה ומחירי ההפקות ירדו , גוגל והרשתות חברתיות מאפשרות לך לטרגט עד רמת האדם הבודד וימיו היפים של הפרינט מאחוריו אין סיבה שמתמודדים לא יהנו מהכלי השיווקי האפקטיבי ביותר הלא הוא – סרט וידאו.

 לצורך כך, הכנתי   את 6 הסיבות למה רק סרט וידאו יכול לעזור לכם לכבוש את ראשות העיר ב-2013 בלי להזכיר פעם אחת שתמונה שווה אתם יודעים בדיוק כמה מילים:

1.  בכמה חוגי בית אתה כבר יכול להיות?

סרט וידאו יעביר בצורה פשוטה, עניינית ומשכנעת את המסר שלך בלי להיות נוכח במקום. במילים פשוטות הוא יעבוד עבורך

2. מנהל עמוד פייסבוק?

מחקרים מוכיחים שהסיכוי להקלקה על סרט בפייסבוק  גדול במאות אחוזים ע”פ כל מדיה אחרת (תמונה/טקסט) לא בכדי פייסבוק מקדם סרטי וידאו ב-feed הרבה יותר מכל דבר סוג מדיה אחרת.

3. תתקדם, פלאיירים בקניון זה כל כך 80’s-

לא חבל לשלוח את המתנדבים שלך למרכז העיר בחום הזה חמושים בפלאיירים ודפי החתמה? שלח להם סרט וידאו הם כבר ידאגו להעביר אותו לרשימות התפוצה שלהם ברשתות החברתיות ומבלי ששמת לב הפכת לתופעה ויראלית מקומית.

 4. מפרסם בפייסבוק?

סרט וידאו מגדיל את הסיכוי להקלקה  של אחד מהבוחרים הפוטנציאליים שלך

5. מפרסם בפרינט?

שימוש נכון ב-QR  לסרט שלך מהווה התחלה נפלאה לדו שיח בינך ובין הבוחר.

6. תעיר אותנו-

הבעיה העיקרית של הבחירות המקומיות בניגוד לבחירות הארציות היא שבמרבית המקרים התושבים לא ממש מבינים למה זה צריך לעניין אותם הרי לא מדובר בנושאים הרי גורל דוגמת מלחמה ושלום.

רק סרט או פגישה של פנים מול פנים יכול להסביר להם למה הבחירות הקרובות כל כך חשובות.

לדוגמה סרטון שהופק לתנועת ‘עיר לכולנו’ במסגרת הבחירות האחרונות לעיריית תל אביב והוביל לאחת מערכות הבחירות המתוחות והערניות  שידעה העיר  ויש אף שיגידו שימש קדימון לקיץ 2011

httpv://youtu.be/mAZ0jos3dyg

בחירות 2013